Essentra Components 62MPS0625
Part No.:
62MPS0625
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .625 IN HOLE
Shipping
Inventory:2,283
Comments
62MPS0625 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.625" (15.88mm) 5/8"
Flange Diameter:
0.718" (18.24mm)
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"