Essentra Components 62MPS0625W
Part No.:
62MPS0625W
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .625 IN HOLE
Shipping
Inventory:547
Comments
62MPS0625W Specifications
Color:
White
Hole Diameter:
0.625" (15.88mm) 5/8"
Flange Diameter:
0.718" (18.24mm)
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"