Essentra Components 62MPS0750
Part No.:
62MPS0750
Datasheet:
62MPS0750.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .750 IN HOLE
Shipping
Inventory:262
Comments
62MPS0750 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.750" (19.05mm) 3/4"
Flange Diameter:
0.922" (23.42mm)
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"