Essentra Components 62MPS0875
Part No.:
62MPS0875
Datasheet:
62MPS0875.pdf
Description:
HOLE PLUG, SNAP IN, .875 IN HOLE
Shipping
Inventory:6,007
Comments
62MPS0875 Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.875" (22.23mm) 7/8"
Flange Diameter:
1.016" (25.81mm)
Panel Thickness:
0.063" (1.59mm) 1/16"