Essentra Components 62PP015BG09B
Part No.:
62PP015BG09B
Datasheet:
62PP015BG09B.pdf
Description:
HOLE PLUG, .150 HOLE, .031-.094
Shipping
Inventory:22,650
Comments
62PP015BG09B Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.150" (3.81mm)
Flange Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.094" (0.79mm ~ 2.39mm)