Essentra Components 62PP018BG14
Part No.:
62PP018BG14
Datasheet:
62PP018BG14.pdf
Description:
HOLE PLUG, .187 HOLE, .031-.140
Shipping
Inventory:5,790
Comments
62PP018BG14 Specifications
Color:
Natural
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)
Flange Diameter:
0.344" (8.73mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)