Essentra Components 62PP018BM14B
Part No.:
62PP018BM14B
Description:
HOLE PLUG, .187 HOLE, .031-.140
Shipping
Inventory:4,216
Comments
62PP018BM14B Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.187" (4.75mm)
Flange Diameter:
0.344" (8.73mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)