Essentra Components 62PP022RG06B
Part No.:
62PP022RG06B
Datasheet:
62PP022RG06B.pdf
Description:
HOLE PLUG, .218 HOLE, .031-.062
Shipping
Inventory:1,841
Comments
62PP022RG06B Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.218" (5.54mm)
Flange Diameter:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.062" (0.79mm ~ 1.58mm)