Essentra Components 62PP025BG06
Part No.:
62PP025BG06
Description:
HOLE PLUG, .250 HOLE, .031-.062
Shipping
Inventory:1,000
Comments
62PP025BG06 Specifications
Color:
Natural
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Flange Diameter:
0.422" (10.72mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.062" (0.79mm ~ 1.58mm)