Essentra Components 62PP031BM14
Part No.:
62PP031BM14
Description:
HOLE PLUG, .312 HOLE, .031-.140
Shipping
Inventory:916
Comments
62PP031BM14 Specifications
Color:
Natural
Hole Diameter:
0.312" (7.93mm)
Flange Diameter:
0.453" (11.51mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)