Essentra Components 62PP037BG31
Part No.:
62PP037BG31
Datasheet:
62PP037BG31.pdf
Description:
HOLE PLUG, .375 HOLE, .031-.140
Shipping
Inventory:943
Comments
62PP037BG31 Specifications
Color:
Natural
Hole Diameter:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Flange Diameter:
0.578" (14.68mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)