Essentra Components 62PP050BM14B
Part No.:
62PP050BM14B
Description:
HOLE PLUG, .500 HOLE, .031-.140
Shipping
Inventory:4,089
Comments
62PP050BM14B Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.500" (12.70mm)
Flange Diameter:
0.672" (17.07mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)