Essentra Components 62PP075BG11
Part No.:
62PP075BG11
Description:
HOLE PLUG, .750 HOLE, .031-.109
Shipping
Inventory:4,831
Comments
62PP075BG11 Specifications
Color:
Natural
Hole Diameter:
0.750" (19.05mm) 3/4"
Flange Diameter:
0.984" (25.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.109" (0.79mm ~ 2.77mm)