Essentra Components 62PPM08BM35
Part No.:
62PPM08BM35
Description:
HOLE PLUG, 8MM HOLE, 0.8-3.5MM
Shipping
Inventory:847
Comments
62PPM08BM35 Specifications
Color:
Natural
Hole Diameter:
0.315" (8.00mm)
Flange Diameter:
0.472" (12.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.138" (0.80mm ~ 3.50mm)