Essentra Components 62PPM10BM35
Part No.:
62PPM10BM35
Datasheet:
62PPM10BM35.pdf
Description:
HOLE PLUG, 10MM HOLE, 0.8-3.5MM
Shipping
Inventory:545
Comments
62PPM10BM35 Specifications
Color:
Natural
Hole Diameter:
0.394" (10.00mm)
Flange Diameter:
0.551" (14.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.138" (0.80mm ~ 3.50mm)