Essentra Components 62PPM12BM35B
Part No.:
62PPM12BM35B
Description:
HOLE PLUG, 12MM HOLE, 0.8-3.5MM
Shipping
Inventory:578
Comments
62PPM12BM35B Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.472" (12.00mm)
Flange Diameter:
0.630" (16.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.138" (0.80mm ~ 3.50mm)