Essentra Components 62PPM16BM35
Part No.:
62PPM16BM35
Description:
HOLE PLUG, 16MM HOLE, 0.8-3.5MM
Shipping
Inventory:470
Comments
62PPM16BM35 Specifications
Color:
Natural
Hole Diameter:
0.630" (16.00mm)
Flange Diameter:
0.787" (20.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.138" (0.80mm ~ 3.50mm)