Essentra Components 62PPM18BM40B
Part No.:
62PPM18BM40B
Description:
HOLE PLUG, 18MM HOLE, 0.8-4.0MM
Shipping
Inventory:2,938
Comments
62PPM18BM40B Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.709" (18.00mm)
Flange Diameter:
0.866" (22.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.157" (0.80mm ~ 4.00mm)