Essentra Components 62PPM20BM40B
Part No.:
62PPM20BM40B
Description:
HOLE PLUG, 20MM HOLE, 0.8-4.0MM
Shipping
Inventory:759
Comments
62PPM20BM40B Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.787" (20.00mm)
Flange Diameter:
1.024" (26.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.157" (0.80mm ~ 4.00mm)