Essentra Components 62PPM22BM40B
Part No.:
62PPM22BM40B
Description:
HOLE PLUG, 22MM HOLE, 0.8-4.0MM
Shipping
Inventory:630
Comments
62PPM22BM40B Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
0.866" (22.00mm)
Flange Diameter:
1.063" (27.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.157" (0.80mm ~ 4.00mm)