Essentra Components 62PPM24BM40
Part No.:
62PPM24BM40
Description:
HOLE PLUG, 24MM HOLE, 0.8-4.0MM
Shipping
Inventory:668
Comments
62PPM24BM40 Specifications
Color:
Natural
Hole Diameter:
0.945" (24.00mm)
Flange Diameter:
1.102" (28.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.157" (0.80mm ~ 4.00mm)