Essentra Components 62PPM26BM40B
Part No.:
62PPM26BM40B
Description:
HOLE PLUG, 26MM HOLE, 0.8-4.0MM
Shipping
Inventory:281
Comments
62PPM26BM40B Specifications
Color:
Black
Hole Diameter:
1.024" (26.00mm)
Flange Diameter:
1.181" (30.00mm)
Panel Thickness:
0.031" ~ 0.157" (0.80mm ~ 4.00mm)