Essentra Components 62WP0250
Part No.:
62WP0250
Description:
WINDOW HOLE PLUG, .250 HOLE, .06
Shipping
Inventory:143
Comments
62WP0250 Specifications
Hole Diameter:
0.250" (6.35mm) 1/4"
Flange Diameter:
0.312" (7.93mm) 5/16"
Panel Thickness:
0.062" (1.58mm) 1/16"