Essentra Components 62WP0312
Part No.:
62WP0312
Description:
WINDOW HOLE PLUG, .312 HOLE, .06
Shipping
Inventory:7,768
Comments
62WP0312 Specifications
Hole Diameter:
0.312" (7.93mm)
Flange Diameter:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Panel Thickness:
0.062" (1.58mm) 1/16"