Essentra Components 62WP0375
Part No.:
62WP0375
Datasheet:
62WP0375.pdf
Description:
WINDOW HOLE PLUG, .375 HOLE, .12
Shipping
Inventory:8
Comments
62WP0375 Specifications
Hole Diameter:
0.375" (9.53mm) 3/8"
Flange Diameter:
0.468" (11.89mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"