Essentra Components 62WP0437
Part No.:
62WP0437
Description:
WINDOW HOLE PLUG, .437 HOLE, .12
Shipping
Inventory:2,872
Comments
62WP0437 Specifications
Hole Diameter:
0.437" (11.10mm)
Flange Diameter:
0.531" (13.49mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"