Essentra Components 62WP0500
Part No.:
62WP0500
Datasheet:
62WP0500.pdf
Description:
WINDOW HOLE PLUG, .500 HOLE, .12
Shipping
Inventory:0
Comments
62WP0500 Specifications
Hole Diameter:
0.500" (12.70mm)
Flange Diameter:
0.578" (14.68mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"