Essentra Components 62WP0625
Part No.:
62WP0625
Datasheet:
62WP0625.pdf
Description:
WINDOW HOLE PLUG, .625 HOLE, .12
Shipping
Inventory:1,964
Comments
62WP0625 Specifications
Hole Diameter:
0.625" (15.88mm) 5/8"
Flange Diameter:
0.718" (18.24mm)
Panel Thickness:
0.125" (3.18mm) 1/8"