AnD Cable Products Inc. 71-WLXX-05/12-C
Part No.:
71-WLXX-05/12-C
Manufacturer:
AnD Cable Products Inc.
Category:
Reclosable Fasteners
Package:
Datasheet:
71-WLXX-05/12-C.pdf
Description:
HOOK&LOOP TIE 1' 100PCS
Shipping
Inventory:400
Comments
71-WLXX-05/12-C Specifications
Manufacturer
AnD Cable Products Inc.
Series:
Wrap-Lite
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Hook and Loop - Tie
Shape:
Rectangular
Length:
12.000" (304.80mm)
Width:
0.500" (12.70mm)