Broadcom Limited ACNW3190-300E
Part No.:
ACNW3190-300E
Datasheet:
ACNW3190-300E.pdf
Description:
OPTOISO 5KV 1CH GATE DVR 8SMD
Shipping
Inventory:716
Comments
ACNW3190-300E Specifications
Common Mode Transient Immunity (Min):
15kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max):
500ns, 500ns
Pulse Width Distortion (Max):
300ns
Rise / Fall Time (Typ):
100ns, 100ns
Current - Output High, Low:
4A, 4A
Current - Peak Output:
5A
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
1.6V
Current - DC Forward (If) (Max):
25 mA
Voltage - Output Supply:
15V ~ 30V
Operating Temperature:
-40°C ~ 100°C