Analog Devices Inc. ADUM1200WURZ55-RL7
Part No.:
ADUM1200WURZ55-RL7
Package:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
ADUM1200WURZ55-RL7.pdf
Comments
ADUM1200WURZ55-RL7 Specifications
Package/Case:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Inputs - Side 1/Side 2:
2/0
Common Mode Transient Immunity (Min):
25kV/µs
Data Rate:
25Mbps
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max):
50ns, 50ns
Pulse Width Distortion (Max):
3ns
Rise / Fall Time (Typ):
2.5ns, 2.5ns
Voltage - Supply:
3V ~ 5.5V
Grade:
Automotive
Qualification:
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C