Amphenol PCD ATBDR32S2
Part No.:
ATBDR32S2
Manufacturer:
Amphenol PCD
Category:
DIN Rail Channel
Package:
Datasheet:
Description:
DIN RAIL 32MMX15MM SLOTTED 2M
Shipping
Inventory:0
Comments
ATBDR32S2 Specifications
Manufacturer
Amphenol PCD
Series:
ATBDR
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Type:
Top Hat
Slotted/Unslotted:
Slotted
Size:
1.260" W x 0.591" H (32.00mm x 15.00mm)
Length:
78.740" (2000.00mm)