Amphenol PCD ATBDR35S1
Part No.:
ATBDR35S1
Description:
DIN RAIL 35MMX7.5MM SLOTTED 1M
Comments
ATBDR35S1 Specifications
Size:
1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Length:
39.370" (1000.00mm)