Amphenol PCD ATBDR35S2
Part No.:
ATBDR35S2
Description:
DIN RAIL 35MMX7.5MM SLOTTED 2M
Comments
ATBDR35S2 Specifications
Size:
1.378" W x 0.295" H (35.00mm x 7.50mm)
Length:
78.740" (2000.00mm)