Boyd Laconia, LLC B-800-260-62G
Part No.:
B-800-260-62G
Manufacturer:
Boyd Laconia, LLC
Category:
Component Insulators, Mounts, Spacers
Shipping
Inventory:0
Comments
B-800-260-62G Specifications
Manufacturer
Boyd Laconia, LLC
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Mount
Shape:
Circular
Usage:
General Purpose
Material:
Nylon
Color:
Features:
Wash Away
Length:
Width:
Height:
Diameter - Outside:
0.800" (20.32mm)
Diameter - Inside:
0.260" (6.60mm)