3M BATH17-3ES
Part No.:
BATH17-3ES
Manufacturer:
3M
Category:
Clips, Hangers, Hooks
Package:
Datasheet:
BATH17-3ES.pdf
Description:
COMMAND LARGE TOWEL HOOKS
Shipping
Inventory:5
Comments
BATH17-3ES Specifications
Manufacturer
3M
Series:
Command™
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Hook
Color:
White
Size:
Large
Size / Dimension:
4.20" L x 1.70" W (106.7mm x 43.2mm)