Olimex LTD BEARING-LMK10UU
Part No.:
BEARING-LMK10UU
Manufacturer:
Olimex LTD
Category:
Bearings
Package:
Datasheet:
Description:
BEARING-LMK10UU
Shipping
Inventory:0
Comments
BEARING-LMK10UU Specifications
Manufacturer
Olimex LTD
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Flange Bearing
Inner Diameter:
0.394" (10.00mm)
Outer Diameter:
Width:
1.181" (30.00mm)