Olimex LTD BEARING-LMK12UU
Part No.:
BEARING-LMK12UU
Manufacturer:
Olimex LTD
Category:
Bearings
Package:
Datasheet:
Description:
BEARING-LMK12UU
Shipping
Inventory:0
Comments
BEARING-LMK12UU Specifications
Manufacturer
Olimex LTD
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Flange Bearing
Inner Diameter:
0.472" (12.00mm)
Outer Diameter:
0.827" (21.00mm)