Essentra Components BR2-488-01BK
Part No.:
BR2-488-01BK
Datasheet:
BR2-488-01BK.pdf
Description:
SNAP TOGETHER RATCHET RIVET, BLA
Shipping
Inventory:1,508
Comments
BR2-488-01BK Specifications
Packaging:
Bag
Rivet Length:
0.488" (12.40mm)
Head Diameter:
0.406" (10.31mm)