3M (TC) C-1002-015/PSA-1"CIRCLE-50PK
Part No.:
C-1002-015/PSA-1"CIRCLE-50PK
Manufacturer:
3M (TC)
Category:
Foam
Package:
Datasheet:
C-1002-015/PSA-1"CIRCLE-50PK.pdf
Description:
FOAM 1" DIA THERMOPLASTIC BLUE
Shipping
Inventory:0
Comments
C-1002-015/PSA-1"CIRCLE-50PK Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISODAMP™ C-1000
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
1.00" Diameter (25.4mm)
Thickness:
0.010" (0.25mm)