3M (TC) C-1002-03/PSA-0.5"X180"-1RL
Part No.:
C-1002-03/PSA-0.5"X180"-1RL
Manufacturer:
3M (TC)
Datasheet:
C-1002-03/PSA-0.5"X180"-1RL.pdf
Description:
FOAM 0.50"X180" THERMOPLAST BLUE
Comments
C-1002-03/PSA-0.5"X180"-1RL Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISODAMP™ C-1000
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
0.50" W x 180.00" L (12.7mm x 4572.0mm)
Thickness:
0.030" (0.76mm)