3M (TC) C-1002-03/PSA-12"X12"-6PK
Part No.:
C-1002-03/PSA-12"X12"-6PK
Manufacturer:
3M (TC)
Datasheet:
C-1002-03/PSA-12"X12"-6PK.pdf
Description:
FOAM 12"X12" THERMOPLASTIC BLUE
Comments
C-1002-03/PSA-12"X12"-6PK Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISODAMP™ C-1000
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
12.00" W x 12.00" L (304.8mm x 304.8mm)
Thickness:
0.030" (0.76mm)