3M (TC) C-1002-03/PSA-1"X1"-50PK
Part No.:
C-1002-03/PSA-1"X1"-50PK
Manufacturer:
3M (TC)
Category:
Foam
Package:
Datasheet:
C-1002-03/PSA-1"X1"-50PK.pdf
Description:
FOAM 1"X1" THERMOPLASTIC BLUE
Shipping
Inventory:0
Comments
C-1002-03/PSA-1"X1"-50PK Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISODAMP™ C-1000
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
1.00" W x 1.00" L (25.4mm x 25.4mm)
Thickness:
0.030" (0.76mm)