3M (TC) C-1002-03/PSA-1"X180"-1RL
Part No.:
C-1002-03/PSA-1"X180"-1RL
Manufacturer:
3M (TC)
Datasheet:
C-1002-03/PSA-1"X180"-1RL.pdf
Description:
FOAM 1"X180" THERMOPLASTIC BLUE
Comments
C-1002-03/PSA-1"X180"-1RL Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISODAMP™ C-1000
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
1.00" W x 180.00" L (25.4mm x 4572.0mm)
Thickness:
0.030" (0.76mm)