Aearo Technologies LLC, a 3M company C-1002-06-10"X10"-5PK
Part No.:
C-1002-06-10"X10"-5PK
Manufacturer:
Aearo Technologies LLC, a 3M company
Description:
BLUE ISODAMP 10"X10"X.062" 5PK
Comments
C-1002-06-10"X10"-5PK Specifications
Manufacturer
Series:
ISODAMP
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.062" (1.57mm)