Century Spring Corp CDM-105205CS
Part No.:
CDM-105205CS
Datasheet:
CDM-105205CS.pdf
Description:
DISC O=0.394, I=0.205, T=0.0197
Shipping
Inventory:787
Comments
CDM-105205CS Specifications
Diameter - Inside:
0.205" (5.21mm)
Diameter - Outside:
0.394" (10.01mm)
Thickness:
0.020" (0.51mm)