Century Spring Corp CDM-126205CS
Part No.:
CDM-126205CS
Datasheet:
CDM-126205CS.pdf
Description:
DISC O=0.472, I=0.244, T=0.0197
Shipping
Inventory:5,917
Comments
CDM-126205CS Specifications
Diameter - Inside:
0.244" (6.20mm)
Diameter - Outside:
0.472" (11.99mm)
Thickness:
0.020" (0.51mm)