Century Spring Corp CDM-136205CS
Part No.:
CDM-136205CS
Datasheet:
CDM-136205CS.pdf
Description:
DISC O=0.492, I=0.244, T=0.0197
Shipping
Inventory:1,209
Comments
CDM-136205CS Specifications
Diameter - Inside:
0.244" (6.20mm)
Diameter - Outside:
0.492" (12.50mm)
Thickness:
0.020" (0.51mm)