Century Spring Corp CDM-136207CS
Part No.:
CDM-136207CS
Datasheet:
CDM-136207CS.pdf
Description:
DISC O=0.492, I=0.244, T=0.0276
Shipping
Inventory:2,204
Comments
CDM-136207CS Specifications
Diameter - Inside:
0.244" (6.20mm)
Diameter - Outside:
0.492" (12.50mm)
Thickness:
0.028" (0.70mm)