Century Spring Corp CDM-156206CS
Part No.:
CDM-156206CS
Datasheet:
CDM-156206CS.pdf
Description:
DISC O=0.591, I=0.244, T=0.0236
Shipping
Inventory:58,222
Comments
CDM-156206CS Specifications
Diameter - Inside:
0.244" (6.20mm)
Diameter - Outside:
0.591" (15.01mm)
Thickness:
0.024" (0.61mm)